Ania & Bartek

BIORĄ wkrótce ślub
RSVP

Nasza historia

Poznaliśmy się na weselu wspólnych przyjaciół 3 lata temu. Ania od razu wpadła mi w oko. Była druhną panny młodej i wyglądała zjawiskowo w koronkowej delikatnej sukience. Ale najbardziej urzekł mnie jej uśmiech. Spotkaliśmy się niby przypadkiem przy barze na krótkiej pogawędce, a potem jeszcze kilka razy znalazłem okazję, żeby z Anią zatańczyć i porozmawiać. Pod koniec wesela zaprosiłem ją do kina. Gdy się zgodziła, byłem najszczęśliwszym facetem na świecie. Potem spotkania, wspólne wyjazdy były coraz częstsze. W pewnym momencie stało się oczywiste, że nie możemy bez siebie żyć. W drugą rocznicę naszego spotkania oświadczyłem się kobiecie mojego życia.

Ania

Ania

Na co dzień jest wizażystką, a w wolnych chwilach maluje obrazy i plecie makramy. Artystyczna dusza. Kochająca naturę. Ostoja spokoju. 

Bartek

Bartek

Jego największą pasją jest fotografia, którą pewnego dnia chciałby zamienić w swój zawód.  A tymczasem prowadzi agencję reklamową. Uwielbia stare motocykle.

Do naszego ślubu pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Ślub i wesele

 

odbędą się
15 maja 2021 roku
o godzinie  16.00
w Willi w winorośli

 

Wasza obecność to dla nas największy prezent.

Dojazd 

WILLA W WINOROŚLI
39-300 MIELEC
UL. MAJOWA
POLSKA

www

Galeria 

A poniżej my, sprawcy całego zamieszania – Ania i Bartek,  na naszej przedślubnej sesji zdjęciowej.  Taka próba generalna,  bardzo fajna, żeby oswoić się z obiektywem. Bartek, jak widzicie, zdecydowanie  woli stać po drugiej stronie obiektywu, ale nie tym razem.

W tym miejscu zamieścimy później także zdjęcia i film ze ślubu i wesela. Koniecznie zajrzyjcie tu później. 

 

 

 

 

Informacje 

DZIECI

Dla Młodszych i Najmłodszych przygotowujemy mnóstwo atrakcji: gry i zabawy z animatorem, rikszę z przepysznymi lodami oraz projekcję bajek. Dzieci na pewno nie będą się nudzić, więc koniecznie zabierzcie je ze sobą. 

NOCLEGI

Kochani! Chętnym zapewniamy nocleg z 15/16.05.2021. Wystarczy zarezerwować wysyłając potwierdzenie przybycia. Gdybyście byli zainteresowani dłuższym pobytem, nasz hotel oferuje dla naszych Gości specjalne ceny.

PREZENTY

Jeśli planujecie dać nam prezent, bardzo Was prosimy, abyście w zamian przekazali nam drobną kwotę pieniężną na naszą podróż poślubną.  Zamiast kwiatów prosimy o książkę z dedykacją lub butelkę  wytrawnego wina. 

POPRAWINY

W niedzielę startujemy od godziny 15.00 w tym samym miejscu. Liczymy na Waszą obecność.

Scenariusz wesela 

Kochani!
Przed weselem tu sprawdzicie, gdzie siedzicie.

>>

PLAN STOŁÓW

 

 

RSVP 

Prosimy o potwierdzenie przybycia
do dnia 14.04.2021.